Ranč pod Babicou

Ranč pod BabicouNávšteva na pár krokov vzdialeného Ranča pod Babicou Vám zabespečí množstvo aktivít vrátane lovu rýb, atrakcie pre deti, hojdačky, preliezky, volejbalové ihrisko, ale najmä vozba a jazda na poníkoch a pre dospelých tiež jazda na koňoch.

Reštaurácia s barom
Reštaurácia s barom na Ranči ponúka rybárske a poľovnícke špeciality. Terasa reštaurácie s výhľadom na rybníky a športových rybárov umocňuje chvíle oddychu ostatným rekreantom. Reštaurácia zároveň ponúka kulinársku prípravu a konzumáciu ulovených rýb.

Country hudba/Disco
Atmosféru na ranči spríjemňuje aj živá produkcia country hudby. Cez piatkové a sobotné večeri je tu možnosť najmä pre mladých zabaviť sa na diskotéke.

IhriskoPieskové volejbalové ihrisko,
atrakcie pre deti, hojdačky, preliezky, a záhradný bufet s prekrytým sedením tiež nájdete na Ranči.

Malá zoologická záhrada
Na ranči môžete tiež nájsť malú zoologickú záhradu z rôznymi druhmi zvierat zvrátene exotických ako sú ťavy a na ostrove v strede jazera aj levy.

Lov rýb
Aktívnemu oddychu dominujú dva rybníky s možnosťou športového rybolovu. Ulovené ryby sa vážia na určenom stanovisku a potom si ich môžete vyčistiť a ugrilovať sami na mieste alebo to zveriť pracovníkom Ranča. Je možná aj kuchynská úprava priamo v reštaurácii. Máte možnosť zapožičania potrebného náčinia priamo na Ranči. Poplatky za povolenie lovu, cenu rýb a zapožičania náčinia je potrebné si overiť s vedením Ranča.

Jazda na koni
Western ulicaCeloročne v prípade priaznivého počasia je pre všetkých návštevníkov pripravená možnosť vychádzok na koňoch alebo aj vozba a jazda na poníkoch.

 OTVÁRACIE HODINY NA RANČI
pondelok - štvrtok 10oo - 23oo
piatok - sobota 10oo - 02oo
nedeľa 10oo - 23oo

Mapa atrakcií vrátane tejto

Hlavná ponuka. Informácie ohľadom ubytovania, adresa, kontaktné údaje, podujatia
Informácie o atrakciách v okolí chaty.
Fotky chaty znútra a zvonku
Fotky blízkeho okolia chaty.
Some info translated into English for our international guests.


Reklama: