Ubytovanie

UPOZORNENIE - Na chate je zákaz fajčiť!
Obývačka

Objednávky na silvestrovské pobyty. Možnosť kúpania vo vírivke.

Chata Mária ponúka ubytovanie pre 8 -10 osôb s účelovým vybavením, so spoločnou kúpeľnou a priestrannou spoločenskou miestnosťou a kuchynkou. So samostatným vchodom.

Vybavenie chaty: televízor, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, kompletné kuchynské vybavenie.

Ubytovanie je poskytované v dvoch štvorlôžkových izbách. Pri väčšom počte záujemcov je tu ešte možnosť využitia podkrovnej štvorlôžkovej izby, prízemia chaty(dve lôžka) a spoločenskej miestnosti(dve lôžka). 

ChataPre spestrenie večerného posedenia v areály chaty slúži vonkajší krb s prekrytým sedením , ohnisko pre táborový oheň s bazénom na plávanie . Ponúkame Novinku vírivka pre 6 osôb. V cene pobytu :kúpanie v bazéne neobmedzene a vo vírivke 60 min+ 30 grátis. Odporúčame najmä na relaxačné pobyty.

Súčasťou chaty (v samostatnej časti) je majiteľka, ktorá zabezpečuje bezpečnú nepretržitú prevádzku chaty, okolia ako aj bazéna a vírivky.

KuchyňaNa chate máte možnosť využiť neďalekú reštauráciu s barom na Ranči kde ponúkajú okrem iného aj rybárske a poľovnícke špeciality.
Návšteva na pár krokov vzdialeného Ranča pod Babicou Vám zabezpečí množstvo aktivít vrátane lovu rýb, volejbalové ihrisko, pre dospelých tiež jazda na koňoch.

 


Rezervácia ubytovania vopred je možná iba v prípade zloženia zálohy v plnej výške ceny ubytovania. Podrobnejšie informácie na tel. 0905 250 538.


 

CENY UBYTOVANIA
Prenajatie celej novej časti chaty ( 2 spálne, obývačka, kuchyna, kúpelňa)
Relaxačné pobyty cela chata pre 8+2 osôb
Týždený pobyt = 150 €/ noc
3 noci + 10%= 165 €
2 noci + 20%= 180 €
1 noc + 35% = 225€
v cene je výrivka 1 hod+30 min zadarmo a bazen gratis celodenne.
Prenajom Chaty Maria


Prajeme Vám príjemný pobyt s množstvom krásnych chvíľ prežitých u nás na chate, v zariadení Ranča pod Babicou i v regióne.

Hlavná ponuka. Informácie ohľadom ubytovania, adresa, kontaktné údaje, podujatia
Informácie o atrakciách v okolí chaty.
Fotky chaty znútra a zvonku
Fotky blízkeho okolia chaty.
Some info translated into English for our international guests.


Reklama: